KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396516
nr 1539 6516
Kristina Elander
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 79, klippdocka. Olja på pannå, yttermått inklusive ram. 34x43 cm
Kristina Abelli Elander, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:02:33
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
6
800 kr
Kristina Elander
Läs mer om Kristina Elander